Sosyal Medya

Kurumsal Logo

Şirketinizi ya da oluşturacağınız markanızı insanların hafızasına kazımak istiyorsanız öncelikle logonuz akılda kalıcı, sade, kurumsal ve şirketinizin faliyet alanıyla ilişkili olmalıdır. Logo tasarım da dikkat edilmesi gereken önemli bir konuda logo tasarımınızın sade ve anlaşılabilir olmasıdır. Logonuzla beraber oluşan kurumsal renklernizle uyumlu hazırlanmış, şirket yazışmalarınızda kulanacağınız antetli kağıt, fatura ve benzeri evrek postalarınızda kulanacağınız diplomat zarf ve en önemlisi ilk tanışmalarınızda müşterilerinize vereceğiniz kartvizitinizin tasarımları + baskısı kurumsal bütünlüğü şirketinizin imajı açısında büyük önem taşımaktadır.

Kurumsal logo tasarım hizmeti, firmanıza özel amblem , ikon ve yazı karakteri renklerle bütünlüğün sağlanmasıdır.

Ön Hazırlıklar

Tam Unvan

Varsa Kurumsal Renkler

Yapılan İş Hakkında Bilgi

Ön sunum ve revizeler…

Logo tasarım, amblem, maskot tasarım, kurumsal kimlik tasarımı konusu başta olmak üzere, web tasarım, masaüstü yayıncılık (broşür, gazete,kitap, dergi vb.), katalog, insort, araç giydirme, içmimari, e-ticaret sitesi tasarım giydirmesi, outdoor ve kurumsal reklam planları gibi alanlarda da hizmet vermekteyiz.

 

Müşteri odaklı hizmet anlayışımız, karşılıklı çalışma ve istişarelerle oluşturduğumuz memnun edici çözümler sayesinde; dilerseniz grafik tasarım bilgimizi sizin fikirlerinizle birleştirerek, istenileni yakalamayı vaadediyoruz.

Aşağıda tasarımlarımızdan bazılarını görebilirsiniz :

 

mag-ma ideal beşyıldız  Hundurlar Tic.Ltd.Şti.  Bilkoç Marmara Üniversitesi Matbaa Bölümü Kıncıoğlu Group bahmar a.v.m çarşı a.v.m.   opser oto fanizan otel samsun esnaf ve sanatkarlar odaları birliği 

Demir a.v.m  çetinkaya yapı işbilir