Sosyal Medya

NOTEBOOK SATIŞ VE DESTEK

 

     Byruno Bilişim Hizmetleri Teknik Servis ekibi olarak arızalanmış notebooklarınızı tamir ediyoruz. Arızası ya da markası ne olursa olsun yılların vermiş olduğu tecrübeyle sizlere hizmet veriyoruz.

 

     Notebookunuzun girişleri(usb,Ethernet,1394 vb..) çalışmıyorsa notebookunuz şarj olmuyorsa, notebookunuz hiç çalışmıyorsa,notebookunuz donuyorsa, notebookunuz resetliyorsa, notebookunuz zamanla kendiliğinden kapanıyorsa, notebookunuz CD okumuyorsa, notebookunuza işletim sistemi kurulmuyorsa, notebookunuzun ekranı silikse, notebookunuzun pili az gidiyorsa, notebookunuza sıvı döküldüyse, notebookunuzun klavyesi çalışmıyorsa, notebookunuzun menteşeleri kırıksa, kapağı öne ya da arkaya düşüyorsa, notebookunuzun kasası kırıksa ve bunlar gibi arızalarla karşılaşıyorsanız size çözüm sunuyoruz.

 

Notebookunuzun özelliklerini yükseltmek isterseniz(ram, cpu, sürücü vb..) bize ulaşın...

 

     Alanında uzman teknisyen kadromuz ve teknik donanımımızla tüm notebook kullanıcıları için garantili ve kaliteli tamir hizmeti veriyoruz. Marka bağımsız notebook tamiri yaparak eski yeni tüm arızalı notebooklarınızı size geri kazandırıyoruz.