Güvenlik kamerası IP Kamera Sistemleri

IP Kamera Sistemleri

     Eğer analog bir kamera sistemi kullanıyorsanız veya güvenlik kamerası sistemini ilk kez kurduracaksanız ekipmanlarınızın hangi cihazlar ile uyumlu olacağını bilmeniz gerekmektedir. IP kamera sistemleri sizlere uzun süreçte ölçeklenebilir çözümler sunuyor. Avantajı kamera sayısını çok kolay bir şekilde arttırabilirsiniz.

     IP kamera sistemleri NVR cihazı, ip kameralar, kablolaması ve güç kaynağından oluşmaktadır. AHD sistemlerinde kayıt cihazına her kameradan 1 kablo gelir ve bu da kayıt cihazının kurulu olduğu alanda sistem büyüklüğüne göre çok büyük kablo yığınına neden olur. IP kamera sistemlerinde kamera sayısına göre ara istasyonlar ile kablo yoğunluğunun önüne geçebilir kayıt cihazının yerini istediğiniz zaman değiştirebilir ya da birden fazla kayıt cihazı kullanabilirsiniz. Hatta gerekli altyapı sayesinde birden fazla şubenin kaydını tek merkezde tutabilirsiniz. Dilerseniz hem kayıt cihazına kayıt yapıp hem de özellikleri elverişli olan kameralarda hafıza karta da kayıt yapabilirsiniz.

     Sistemin kurulacağı işletmenizi ziyaret edip gerekli çalışmalar sonucunda sisteminiz için fiyat teklifini çıkarabiliriz. Mevcuttaki sistemlerinizdeki arızalar yada genişletme talepleriniz için de bizleri arayabilirsiniz.

 

Benzer hizmetler

Ahd kamera sistemleri

Ahd kamera sistemleri

Ahd kamera sistemleri analog kamera sistemlerinin yeni versiyonudur.

IP Kamera Sistemleri

IP Kamera Sistemleri

IP Kamera Sistemleri kurulum ve bakım hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.