VPN nedir ne için kullanılır.

MakaleResmi

VPN nedir ne için kullanılır.

     İster şirketinize uzaktan bağlanıyor olun ister verilerinizi ve internet gizliliğinizi korumak isteyin VPN ile işiniz olacaktır. VPN hizmeti sizin ve bağlı olacağınız sunucu arasında şifreli bir bağlantı oluşturup ortak bir WIFI ağında bile bilgilerinizi güvende tutar.

     Fakat VPN hizmeti sunan her sunucu aynı performansı size sağlamayacaktır. Size piyasadaki en iyi VPN hizmetlerini sunacağız.

     Bir VPN hizmeti kullanarak coğrafi açıdan bağlantısı kısıtlanmış içeriklere ulaşabilirsiniz. VPN bağlantısı sizi farklı bir konumdan bağlanıyormuş gibi gösterebilir.

     Ortak alanlardaki ücretsiz kablosuz internet hizmeti harika olduğu kadar korunmasızdır da. Kötü niyetli kişiler ağı dinleyerek girdiğiniz tüm bilgileri elde edebilirler. VPN internette gezinirken bağlantıyı şifreleyeceği için size güvenli bir bağlantı sağlayacaktır. Kullandığınız VPN hizmet sağlayıcısı da tam olarak koruma sağlayamayabilir. VPN sağlayıcı seçerken güvenlik, sağladığı bant genişliği, erişim kolaylığı ve daha birçok faktörü göz önünde bulundurmalısınız.  

 

Size her zaman mümkün olduğunca en iyi şekilde destek olmaya çalışıyoruz

Probleminiz varsa biz varız biz varsak probleminiz yok !

İletişim
image
image
image
image