Windows Server 2022

MakaleResmi

Windows Server 2022

Microsoft Uzun Süreli Hizmet Kanalı yani LSTC sürümü olan Windows server 2022’yi kullanıma sunduğunu açıkladı. Microsoft’tan bir yetkilinin sunduğu bilgilere göre Server 2022 sürümünü büyük ve küçük işletmelerin operasyonlarını yürütebilmeleri için büyük bir adım olacaktır. Windows server 2022 LSTC sürümünün desteğinin bitiş tarihi Ekim 2031 yılında olması ileriye yönelik doğru bir yatırım olduğunun göstergesi adeta.

Wndows server 2022 ile çok katmanlı güvenlikten faydalanabilirsiniz. Microsoft Secured-core PC platformundaki deneyimlerinden faydalanarak Secured-core’u Windows server, Azure Stack HCI ve Azure sertifikalı cihazlarda gelişmiş donanım tabanlı Güvenli çekirdek kalitesine ulaşmak için iş ortaklarıyla birlikte yoğun bir mesai harcıyor. Basitleşmiş güvenlik, gelişmiş koruma ve önleyici savunma temel unsurları üzerine inşa edilmiştir.

Güvenlik : Server 2022 ‘deki yeni güvenlik özellikleri, gelişmiş tehditlere karşı derinlemesine bir koruma sağlamak için güvenlik özelliklerini birden çok alanda birleştirir. Böylelikle sunucuların bugün ihtiyaç duyduğu kapsamlı koruma hizmetini sağar.

Server 2022 180 günlük deneme sürümünü buradan indirebilirsiniz.

 

Size her zaman mümkün olduğunca en iyi şekilde destek olmaya çalışıyoruz

Probleminiz varsa biz varız biz varsak probleminiz yok !

İletişim
image
image
image
image