Web tasarım Siteye canlı destek ekleme

Siteye canlı destek ekleme

  • 763 görüntüleme
  • 16.05.2021

     Web sitenizi ziyaret eden kullanıcıların anlık olarak hizmetleriniz ve ürünleriniz hakkında bilgi alması için en hızlı çözümdür. Covid 19 sürecini de göz önünde bulundurursak bir çok sektör için düşündüğünüzden daha önemli olabilir. Böyle düşünürseniz kendi web sitemize canlı destek eklemeli miyim diye sorarsanız kesinlikle cevabım evet olacaktır.

     Geleceğin satış ve pazarlama sektörlerinin ana odağı olacağı kesin. Şimdiden başlayıp sistemi iyi uygulayabilirseniz rekabet şansını elde edeceğiniz kesin. Canlı sohbet aynı zamanda bir satış aracıdır. Canlı sohbet olan web sitelerinde iletişime geçen ziyaretçilerin siteyi tekrar ziyaret etme ya da mevcut ürünü alma oranları çok daha yüksektir.

     Mevcut web sitenize canlı sohbet eklemek için siz değerli müşterilerimize yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

 

Makale etiketleri

Benzer makaleler

Google adını nereden aldı
02.01.2021

Google adını nereden aldı

Google kelimesi 1 den başlayıp 100 tane sıfırın arka arkaya eklenmesi sonucunda oluşan sayının ifade eildiği googol kelimesinden üretilmiştir. Kurucuları bu sayısal terimden etkilenerek milyarlarca veriyi toplamak,analiz etmek

Css Nedir
02.01.2021

Css Nedir

1995 yılında HTML yapısının çıkışı ile birlikte dönemin düzenine göre zengin bir yazı biçimlendirme alanı sağlamıştı. Ama çok geçmeden geliştiricileri manevra kabiliyetinin yeterli sonucu vermemesinden kaynaklanan yeni bir arayışa sürükledi. 1996 yılında CSS 1.0 (Cascading Style Sheets) duyuruldu.

Makale yorumları

Makale yorumunuz